| Segment Size | Customizable |
|---|---|
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
| Interface Type | Zebra Connection |
| Display Mode | Custom |
| Display Size | Customizable |
| Lcd Drive Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | Connector,LVDS,MIPI,RGB,8-bit) |
| Backgroundcolor | White |
| Display Mode | VA, Negative |
| Display Size | Customizable |
|---|---|
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Color | Monochrome |
| Customization Options | Customizable |
| Viewing Angle | Wide |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Display Size | Customizable |
| Backlight Color | White |
| Operating Temperature | -30°C To 80°C |
| Working Supply | 3.3v |
|---|---|
| Interface Type | PIN, 36 Numbers |
| Backligaht | Blue Backlight |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Voltage | 5V |
| Production Capacity | 100000 PC/monthes |
| Interface Type | COB+PIN |
| Customized | Customized |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Supply Voltage | 5V |
| Production Capacity | 10000 PC/monthes |
| Working | 0 To 50℃ |
| Lcd Type | TN Negative, Transmissive |
| Storage | -10℃ To 60℃ |
|---|---|
| Viewing Angle | 12O'clock |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Working | 0 To 50℃ |
| Customized | Customized |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Connectivity | VGA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | TN |
| Response Time | 3 Ms |
| Interface Type | SPI/I2C |
|---|---|
| Storage Temperature | -20 To 70 Degrees Celsius |
| Resolution | 128x64 Pixels |
| Compatibility | Arduino, Raspberry Pi, Etc. |
| Polarizer Type | Transflective |