| Tepki Süresi | 20ms |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 ℃ |
| Sürücü IC | RA8835 |
| Polarizör Tipi | transflektif |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 5V |
| Karar | 160*128 |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| görüş alanı | 101.00 x 82.00mm |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
| Ürün Tipi | FSTN Pozitif |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 128x64 piksel |
|---|---|
| Parlaklık | 180 CD/M2 |
| Görüş açısı | 6:00 |
| modül boyutu | 79,05(U) X 35,2(G) X 8,04(Y) (mm) |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| LCD tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Modül Boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görüş Açısı | Saat 6 |
| Denetleyici | S6B0724 |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Karakter | beyaz |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Anahat boyutu | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35 mm |