| Depolama Sıcaklığı | -10-+60°C |
|---|---|
| Sürücü IC Modeli | HT1621 |
| isim | 2 haneli LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 85 ℃ |
| Neden olmuş | 3pcs LED'i takın |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
|---|---|
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
| Va Boyutu | 78*59/56mm*1,1T veya Özel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| teknoloji | LCD |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 (Özelleştirilebilir) |
| Pim numarası | 40 Pins |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |