| Temperatura przechowywania | -10-+60℃ |
|---|---|
| Model układu scalonego sterownika | HT1621 |
| nazwa | 2 -cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -30 ~ 85 ℃ |
| PROWADZONY | Wtyczka 3PCS w diody LED |
| Numer pinów | 19 szpilek |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ wyświetlania | VA LCD |
| Stronniczość | 1/3 |
| Napięcie napędu LCD | 5.0 V. |
| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
|---|---|
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
| Rozmiar Va | 78*59/56mm*1,1T lub niestandardowe |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| technologia | LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Rozmiar ekranu | 1,44 cala |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Kontakt | FPC |
| Temperatura robocza | 0°C DO + 50°C, -10°C DO + 60°C, -20°C DO + 70°C, |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |