| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| όνομα | Μικρή ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 128*64 |
| Περιοχή θέασης | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| Άρθρο | 12864 ΛΚΜ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Μέγεθος οθόνης | 1,44 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Αριθμός καρφιτσών | 40PINS |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |