| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,44 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 29,00 (Π) x 34,41 (Υ) x 2,25 (Τ) |
| Ενεργή περιοχή | 25,50 (Π) x 26,50 (Υ) |
| τύπος οθόνης | Γραφικός |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 καθήκον 1/9 προκατάληψη |
| Rohs Compliant | Ναί |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος οδηγού | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m² (τυπικό) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | 4-συρματόπλεγμα |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 1,14 ιντσών |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| Σύνδεση FPC | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διεπαφή | MPU 16 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 500: 1 |
| Οθόνη αφής | Αντίσταση 4 συρμάτων (προαιρετικό/προσαρμόσιμο) |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| Ενεργή περιοχή | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Τύπος | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Προβολή κατεύθυνσης | Όλα |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |