| Τύπος οθόνης | COG (Chip on Glass) LCD |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 καθήκον, 1/9 προκατάληψη |
| Τροφοδοτικό | 3,0V |
| FPC | 16 Καρφίτσα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI 4 γραμμών |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 40.0L×28.0W×4.5H (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση | Η μονάδα MPU της σειράς 6800 ή της σειράς 8080 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 51 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | RGB |
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Οθόνη αφής | RTP |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 50 PIN |
| Μέγεθος | 7 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | – 20℃ σε +70℃ |
| Γωνία θέασης | Ολοι |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια αληθινά χρώματα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Διασύνδεση CTP | USB |
| Λάμψη | 500-1000 cd/m ² |
| Όνομα | 3Ηθόνη LCD TFT.5 ιντσών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Γωνία θέασης | IPS, Όλες οι οπτικές γωνίες (85/85/85/85) |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση | ZIF FPC |
| οθόνη αφής | Ναί |