| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen ware kleuren |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Schermtype | lcd-tft |
| CTP -interface | Usb |
| Helderheid | 500-1000 cd/m ² |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |