| Ekran Tipi | COG (Cam Üzerinde Çip) LCD |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Sürüş yöntemi | 1/64 görev, 1/9 önyargı |
| Güç kaynağı | 3.0V |
| FPC | 16PIN |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
| Arayüz | 4 hatlı SPI Arayüzü |
| Ekran Tipi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon gerçek renk |
|---|---|
| OEM / DOM | CTP |
| Ekran tipi | lcd tft |
| CTP Arayüzü | USB |
| Parlaklık | 500-1000 cd/m² |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Arka ışık | Beyaz LED |
|---|---|
| Görüş Açısı | IPS, Tüm bakış açısı (85/85/85/85) |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | ZIF FPC |
| Dokunmatik ekran | Evet |