| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| İsim | LCD Segment Ekran Modülü |
|---|---|
| Arka plan rengi | Siyah |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Görev | 1/8 |
| VOP | 3V |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |