| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Sürüş Gerilimi | 2.4~5.5V |
|---|---|
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Arka ışık | İsteğe bağlı (LED arka ışık) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Polarizör | İletken |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 1000000 Adet/Yıl |
| Görev | 1/8 |
| Gerilim | 5.0V |
| Polarizör tipi | İletken |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü gerilimi | 3.3V |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 Görev, 1/3 Önyargı |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.0V |
| Ekran çözünürlüğü | 132*64 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Karar | 128*128 |
| Ekran tipi | FSTN, Pozitif, Transfleksif |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |