| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| çözünürlük | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sürmek | ST7789V |
| Gerilim | 3.0V |
| Arayüz türü | SPI |
| Depolama Sıcaklığı | - 10 ° C ila + 60 ° C |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| arka ışık | LED Yan ışık tipi |
|---|---|
| Arayüz türü | SPI |
| Sürmek | ST7789V |
| LCD aktif alan | 33.48*44.64 |
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |