| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Pim numarası | 25pin |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Gerilim | 5V |
| Üretim kapasitesi | 100000 PC/Aylık |
| Arayüz türü | Cob+pimi |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | İletken |
| Ekran tipi | bölüm |