| Ekran Tipi | COG (Cam Üzerinde Çip) LCD |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Sürüş yöntemi | 1/64 görev, 1/9 önyargı |
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
|---|---|
| Çözünürlük | 48X88 |
| Renkler | Tek renkli (Beyaz) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz | 12c |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |