| Typ wyświetlacza | LCD COG (chip na szkle). |
|---|---|
| Rezolucja | 128 x 64 piksele |
| Kontroler | S6B0724 |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązku, 1/9 stronniczość |
| Zasilanie | 3,0 V. |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Wyświetl kierunek | 6 / 12 / |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Technologia | LCD |
| Kontakt | PIN, Zebra lub FPC |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m² (typowo) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Rozmiar ekranu | 1,14 cala |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Kontakt | FPC |
| Temperatura robocza | 0°C DO + 50°C, -10°C DO + 60°C, -20°C DO + 70°C, |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |