| Typ interfejsu | SPI/I2C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Rozstrzygnięcie | 128x64 piksele |
| Zgodność | Arduino, Raspberry Pi itp. |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| nazwisko | monokromatyczny ekran LCD |
|---|---|
| Schemat jazdy | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Podświetlenie | LED (Żółtozielona) |
| jasność | 250cd/m2 |
| Metoda napędu | 1/65duty 1/9 stronniczości |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | SPI |
| Technologia | LCD |
| Metoda sterownika | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Łączność | FPC |
|---|---|
| Rozmiar obszaru V | 41 * 32,5 mm lub niestandardowe |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm lub niestandardowe |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Negatywny |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |