| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie napędu | 3,3 V |
| Metoda napędu | 1/6 obowiązku, 1/3 stronniczości |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| Typ | Wyświetlacz LCD FSTN |
|---|---|
| Zaopatrzenie robocze | 3,5 V |
| Złącze | Szpilka |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Rozmiar konturu | 63,0 (szer.)* 42,5 (wys.)* 5,0 (gł.) mm |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2,42 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar Va | 59(szer.)* 32(wys.) mm |
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |