| Rozmiar konturu wyświetlania | 83 (wys.) * 76 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ~ 60 ℃ |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Możliwość dostosowania |
| Człon | Wyświetlacz 7 segmentów |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |
| Sposób połączenia | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Metoda napędu | 1/65 Obowiązek, 1/9 stronniczości |
| Kąt widzenia | 6:00 lub 12:00 |
| Wymiary | Dostosowane |
| Napięcie jazdy | 2,4 ~ 5,5 V |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Podświetlenie | Opcjonalnie (podświetlenie LED) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Opcje dostosowywania | Możliwość dostosowania |
| Woltaż | 5v |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 50 ° C. |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Typ interfejsu | PIN, 46 Numbers |
| Sposób połączenia | Szpilka |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Kolor wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | -20 ~+70 ℃ |
| Złącze | PIN, 30 cyfr |
| Typ LCD | STN Negatywne, Transmisyjne |
| Aplikacja | Sprzęt przemysłowy |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Sposób połączenia | Pasek zebry |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
| Sposób połączenia | PIN, 13 liczb |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Kąt oglądania | godzina 12 |