| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Dostosowywanie |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Woltaż | 3v |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 80 ° C. |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Temperatura robocza | -30°C do 70°C |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Typ LCD | HTN transmisyjny |
| Kąt oglądania | Szeroki |
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Wielkość segmentu | Dostosowywanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Typ interfejsu | Połączenie Zebra |
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Kolor wyświetlacza | Monochromia |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Kąt widzenia | Szeroki |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 128*128 |
| Typ wyświetlania | FSTN, pozytywny, przemyślany |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,0 V |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 132*64 |
| Podświetlenie | Białe diody LED |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |