| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Rezolucja | 320 x 240 pikseli |
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 48,96(wys.)* 73,44(pion.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Zasilanie | 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | FSTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Kierunek patrzenia | 6.00 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 9,2 V |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Obszar aktywny | 13.82 (h)*23,04 (v) mm |
| Wymiary | 16.12 (h)*29,76 (v)*1,52 (d) mm |
| ROZMIAR | 1,06 cala |
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| technologia | LCD |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Nazwa | 3Moduł wyświetlacza LCD TFT o pojemności 0,5 cala |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Interfejs | RGB i MCU |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Łączność | RGB |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |