| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| Nazwa | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar konturu | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | Interfejs 24-bitowy-RGB |
| Rozmiar modułu | 54,46 (h) × 82,94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Obszar aktywny | 48,96 (h) × 73,44 (w) mm |
| Zabarwienie | 262k |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Interfejs | RGB 16 bitów |
|---|---|
| Źródło światła | 8 - Dioda LED Biała |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |