| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| VOP | 5v |
|---|---|
| Obszar widoku | 54 (W)* 43 (h) mm |
| Złącze | Pin Cob+, 36 liczb |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Obszar widoku | 54 (W)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ wyświetlania | Człon |