| skres modułu | 120,7 (wys.) x 57,08 (pion.) x 3,10 (MAKS.) (góra) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,6 cala |
| Interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Rozmiar modułu | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Rozmiar ekranu | 5 cali |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Interfejs | 24-bitowy pasek RGB |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Typy interfejsów | MCU i SPI |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Jasność | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Kierunek oglądania | każdy kąt widzenia, IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typy interfejsów | SPI/RGB (konfigurowalny) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ ekranu | Tft |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 30-stykowe interfejs EDP |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |