| περιγραφή της ενότητας | 120,7 (Υ) x 57,08 (V) x 3,10 (ΜΑΧ) (Τ) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Μέγεθος Va | 58,104 χλστ. * 103,296 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm Τ |
| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Διασύνδεση | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,1 ίντσα |
| Γωνία θέασης | όλοι |
| Λάμψη | 300cd/m ² |
| Αριθμός καρφίτσες | 40PINS |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Τύποι διασύνδεσης | MCU&SPI |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI / RGB (προσαρμόσιμο) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |