| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Αριθμός καρφίτσες | 26pins |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 9 ίντσες |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 198 (h) x 111.696 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Αριθμός καρφίτσες | 50 ακίδες |
| Σχεδιασμός του Lcm | 180 (h) * 104 (W) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Μέγεθος περιοχής παρακολούθησης | 165 * (H) * 100 (W) mm |
| Κουμπιά | Παίξτε/παύστε, όγκο,πριν,πίσω |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, υγειονομική περίθαλψη, αυτοκινητοβιομηχανία, οικιακές συσκευές |
| Διασυνδέομαι | MCU - SPI 4 Wire |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| FPC | 34 PIN |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ ((μπλε), αρνητικό |
| τύπος διασύνδεσης | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ° C έως 70 ° C |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4,3 ίντσες |
| Ψήφισμα | 480*272 Pixels |
| Οπίσθιος φωτισμός | 10 Λευκή LED |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Αριθμός καρφίτσες | 14 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| μέγεθος ενότητας | 42,0(Π)* 47,6(Υ)* 2,1(Τ) χλστ |
| Ενεργή περιοχή | 198.000 (Π) × 111.696 (Υ) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Αριθμός PIN | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 211,1 (Π) × 126,5 (Υ) × 5,9 (Β) mm |
| Ψήφισμα | break |
| Μέγεθος μονάδας | 34.0 * 42.9 mm * 2.2 t |
|---|---|
| Τύπος LCD | IPS |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διασυνδέομαι | MCU 8080-8BIT |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |