| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | FSTN θετική, μεταδοτική |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Πακέτο μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |
| Τάση τροφοδοσίας | 3-5v |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Μέγεθος πάνελ | προσαρμοσμένος |
| Τύπος πάνελ | Μονάδα LCD TN-LCD |
| Οπτικό μέγεθος | 35.8x36.75mm/προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD με τμήματα |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Μαύρος |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Δασμός | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |