| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Δείκτης LCD 14 τμημάτων |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | HT1621 |
| γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Εργασιακή τάση | 5.0V |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλα |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| όνομα | Επεξεργασμένο πίνακα LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | Θετικό της TN |
| Συνδετήρας | FPC, 50 αριθμοί |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10~+60°C |
| Τάση κίνησης | 3.0V |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |