| Naam | 7 segmentlcd Vertoning |
|---|---|
| Weergavemodus | Positief |
| Kijkhoek | 9 uur |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| Aangepast | Aangepast |
| naam | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Bestuurder IC | HT1621 |
| kijkhoek | 120 graden |
| Werkspanning | 5.0V |
| Interface type | Parallel |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Type weergave | Aangepast LCD-scherm |
| Verbindingsweg | Pin, 13 nummers |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Afmetingen | Aangepast |
| modulegrootte | Aangepast |
| Paneeltype | VA LCD-scherm |
| technologie | LCD-scherm |
| naam | aangepast lcd-paneel |
|---|---|
| LCD-type | Tn Positief |
| Verbinding | FPC, 50 nummers |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Aandrijvingsvoltage | 3.0V |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |