| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interfacetypen | SPI |
| Technologie | LCD-scherm |
| Driver -methode | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Interface | 8-bit parallel |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| oplossing | 128x64 |
| Opslagtemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Bedrijfstemperatuur | -10~+60℃ |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Omtrekgrootte | 85 mm (L) * 64 mm (B) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | RS232/TTL |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |