| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Oplossing | Aangepast |
| LCD-type | VN LCD-scherm |
| Afmetingen | Aangepast |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |