| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | ZĄB |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Numer pinów | 26 PINÓW |
| Kąt widzenia | 6 |
| Kierunek oglądania | Dwanaście. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Stronniczość | 1/3 |
| Temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ LCD | VA, negatywny |
| Układ scalony sterownika | HT1623 |
|---|---|
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Temperatura pracy | -30 ~ 80 ℃ |
| Tylny polaryzator | Transmisyjny |
| Zużycie energii | 25 watów |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Małe zamówienia | Przyjęty |
| Złącze | Szpilka lub Zebra |
| Warunki jazdy | 4,5 V |
| Podświetlenie LED | biały |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |
| PROWADZONY | Biały |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Złącza | PIN, 40 liczb |
|---|---|
| Polaryzator LCD | Transmisyjny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Woltaż | 4,5 V |
| Wymiar konturowy | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |