| Wielkość segmentu | Dostosowywanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Typ interfejsu | Połączenie Zebra |
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Kolor wyświetlacza | Monochromia |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Kąt widzenia | Szeroki |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Woltaż | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 100000 szt./Miesiąc |
| Typ interfejsu | Pin Cob+ |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
|---|---|
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Dostosowane | Dostosowane |
| typ podświetlenia | doprowadził |
|---|---|
| Łączność | VGA |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | TN |
| Czas odpowiedzi | 3 ms |
| Typ interfejsu | SPI/I2C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Rozstrzygnięcie | 128x64 piksele |
| Zgodność | Arduino, Raspberry Pi itp. |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |