| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| FPC | 16PIN |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Kolor wyświetlacza | Monochromatyczny (czarno-biały) |
| Interfejs | 4-liniowy interfejs SPI |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Kolor wyświetlacza | Monochromatyczny (czarno-biały) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowa wartość) |
| Układ kontrolera | ST7565R |
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Złącze interfejsu | Interfejs 8080 MCU LUB interfejs 6800 MCU LUB 4-liniowy interfejs SPI |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| VDD | 3,3 V. |
|---|---|
| Wyświetl obszar wyświetlania | 66,0 (szer.)* 32,7 (wys.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Numer FPC | 26Pin |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Obszar aktywny | 30,57 (szer.)* 22,76 (wys.) mm |
| Wymiary | 35,65 (szer.)* 32,50 (wys.)* 4,10 (gł.) mm |
| rozmiar modułu | 211,1 (wys.) x 126,5 (pion.) x (5,9) (gł.) mm |
| Metoda napędu | 1/64 Obowiązek, 1/7 Uprzedzenia |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Złącze | Typ gniazda 10-pinowego |
| Temperatura robocza | -10 ° C do 60 ° C. |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar konturu | 63,0 (szer.)* 42,5 (wys.)* 5,0 (gł.) mm |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2,42 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar Va | 59(szer.)* 32(wys.) mm |
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |