| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| Obszar aktywny | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED | 50 000 godzin |
| Jasność | 250 nitów |
| Produkt | 40,3-calowy wyświetlacz IPS TFT |
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Zużycie energii | 30 W |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Typ interfejsu | RGB |
| Interfejs | MCU 8//16 BIT RGB 16/18 BIT |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Typ | Wyświetlacz IPS TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Liczba pikseli | 240 (wys.) × 320 (pion.) |
| Rezolucja | 480*800 pikseli |
|---|---|
| Typ produktu | Ips TFT ekran LCD |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba pinów | 30 pinów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rezolucja | 540x1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 24 szpilki |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Ogólne wymiary | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |