| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Nazwa | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Interfejs | RGB 16 bitów |
|---|---|
| Źródło światła | 8 - Dioda LED Biała |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Kolor Gamut | 72% NTSC |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Rozmiar | 10 "TFT |
|---|---|
| IC kierowcy | Hx8282a+Hx8696a |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ interfejsu | RGB |
| Tylne światło | 39-matrycowe białe światło LED |