| حالت نمایش | TFT/انتقال دهنده |
|---|---|
| شماره پین ها | 24 پین |
| رابط | MCU (قابل تنظیم) |
| ابعاد طرح | 31.52x33.72x1.8 میلی متر |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
| نام | 4صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
|---|---|
| گارانتی | 24 ماه |
| منطقه نمایش | 68.04 (ح) x120.96 (v) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| نوع LCD | IPS |
| رابط | RGB 16 بیت |
|---|---|
| منبع نور | 8 - LED سفید |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | MIPI |
| رنگ الود | 72٪ NTSC |
| درخشندگی | 300 CD/m2 |
| رابط | MCU 8/16 بیت |
|---|---|
| جهت مشاهده | همه |
| اندازه پیکسل | 0.18 (ساعت) x0.18 (v) |
| ابعاد | 50.00x69.20x2.30 |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
| اندازه AA | 43.20 x 57.60 میلی متر |
|---|---|
| ابعاد طرح | 50 (W) X 69.2 (L) X 2.35 (T) میلیمتر |
| قطعنامه | 480x640 نقطه |
| رابط | نوع اتصال FPC |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | نمایشگر IPS TFT LCD |
| گزینه TP | با پنل لمسی ظرفیت |
| لومیناس | 250cd/m2 |
| اندازه | 10 "TFT |
|---|---|
| راننده | Hx8282a+Hx8696a |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع رابط | RGB |
| نور پس زمینه | 39-نور LED سفید Dies |