| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح | 128 × 64 پیکسل |
| زاویه مشاهده | TN |
| حالت LCD | FSTN، مثبت |
| اندازه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| FPC | 12 پین |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| نام | ماژول نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| دما | -30-80'c |
| اندازه نقطه | 0.55 میلی متر (L)*0.4mm (W) |
| منطقه مشاهده | 76 (w)*26 (ساعت) میلی متر |
| نام | ماژول نمایشگر LCD 1602 |
|---|---|
| فرمت عکس | JPG ، PNG ، BMP |
| اندازه صفحه نمایش | 7 اینچ |
| دمای کار | -20 ~+70 درجه سانتیگراد |
| نوع نمایش | STN/ آبی ، منفی ، فرستنده |