| نوع LCD | FFSTN، مثبت |
|---|---|
| ابعاد | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 |
| اتصال | کانکتور 18 پین FPC |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| دمای عملیات | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30- 80degreee |
| مشاهده فرشته | ساعت 6 |
| نقطه | 160*128 |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
|---|---|
| نام | صفحه نمایش LCD |
| تعداد پین | 32 پین |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | ST7567 |
| آی سی درایور | ST7567 |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| وضوح | 128x64 پیکسل |
| شماره FPC | 30pin |
| نام | صفحه نمایش LCD 128x64 |
| رابط | 8 بیت موازی |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| وضوح | 128x64 |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -10 ~+60 ℃ |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| نام | نمایشگر LCD رنگی |
|---|---|
| تایپ کنید | وا |
| ظرفیت تولید | 1000000 قطعه / سال |
| جهت مشاهده | زاویه مشاهده کامل ، نمای کامل |
| روش رانندگی | منفی |