| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| حالت قطبی | متلاشی |
| وضوح نمایشگر | 160x128 pexels |
| نسبت کنتراست | بسته به مدل متفاوت است |
| وظیفه | 1/128duty |
| نام | نمایشگر LCD 8x2 کاراکتر |
|---|---|
| کنترل کننده | S6B0069 یا معادل آن |
| رنگ نمایش | سفید |
| طرح رانندگی | 1/160 وظیفه ، 1/14 تعصب |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 160*160 pexels |
| نوع LCD | FSTN ، transflecitve/مثبت ، 1/160duty ، 1/10bias |
| نمایش | OLED |
| منطقه مشاهده | 60.00 × 60.00 میلی متر |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| نام | ماژول نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| دما | -30-80'c |
| اندازه نقطه | 0.55 میلی متر (L)*0.4mm (W) |
| منطقه مشاهده | 76 (w)*26 (ساعت) میلی متر |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| دمای عملیات | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30- 80degreee |
| مشاهده فرشته | ساعت 6 |
| نقطه | 160*128 |
| نام | نمایشگر 5 ولت LCD تک رنگ |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | سفید ، 3.0 ولت ، 90 میلی آمپر |
| ولتاژ | 3.3 ولت |
| اندازه نقطه | 0.32 × 0.32 میلی متر |
| دمای ذخیره سازی | -30 ~+80 درجه سانتیگراد |
| نقطه پیچ | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| کنترل کننده | splc780d1 یا معادل آن |
| رنگ | سفید |
| دمای ذخیره سازی | -20 ~ 70 درجه |
| رابط | FPC |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| نوع نمایشگر | htn ، مثبت ، انتقال دهنده |
| آی سی درایو | ST7565R |
| رنگ | تک رنگ |
| جهت مشاهده | ساعت 12.00 |