| SIZE | 0.96 اینچ |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 میلی متر |
| زاویه دید | 170° افقی، 160° عمودی |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 4 SPI |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
|---|---|
| نمایش | صفحه نمایش LCD Round Round |
| بندر | شنژن |
| نوع پنل | IPS |
| کلمه کلیدی | شکل گرد |
| نام | نمایشگر LCD TFT |
|---|---|
| نسبت کنتراست | 1000:1 |
| نوع نمایشگر | TFT |
| قطعنامه | 480x800 نقطه |
| زاویه دید | 178 درجه |
| نوع LCD | FFSTN، مثبت |
|---|---|
| ابعاد | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 |
| اتصال | کانکتور 18 پین FPC |
| نام | صفحه نمایش LCD Round |
|---|---|
| Touch IC | st1624i |
| نوع پنل | IPS |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| منطقه فعال | 32.4 (W)* 32.4 (ساعت) میلی متر |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
|---|---|
| اتصال | سنجاق |
| اندازه طرح کلی | 50.80 x 30.48 |
| اندازه | سفارشی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |