| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| وضوح | سفارشی |
|---|---|
| محرک | ST7789V |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نوع رابط | حصار |
| دمای ذخیره سازی | - 10 درجه سانتیگراد تا + 60 درجه سانتیگراد |
| نام | نمایشگر LCD کوچک |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| روشنایی | 300 CD/m2 |
| کلمات کلیدی | صفحه نمایش LCD 2.95 اینچی |
| آی سی درایور | ST7701S |
| زاویه دید | همه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| وضوح | 240*240 |
| عنصر رانندگی پیکسل | a-si tft |
| کلمات کلیدی | صفحه نمایش LCD 1.33 اینچی |
| حمل و نقل | DHL\UPS\Fedex\EMS\HK پست... و غیره |
|---|---|
| رابط | رابط RGB 24 بیتی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| نام | ماژول نمایشگر LCD |
| نمایش اندازه منطقه | 7 اینچ |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| رابط | 3line spi + 18bit rgb |
|---|---|
| مشاهده جهت | رایگان |
| نوع LCD | AMOLED، به طور معمول مشکی |
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| لومینانس سطحی | 250 نیت |
| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| شماره LED | 3 الله |
|---|---|
| منبع تغذیه | 2.8 ولت |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| اندازه صفحه نمایش | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور | ST7789T3 |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.95 اینچ |
| راندن | ST7701S |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | IPS |