| نام | صفحه لمسی ظرفیتی tft |
|---|---|
| درشت | خازنی |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| لومیناس | 350CD/M2 |
| نوع | صفحه لمسی LCD |
| نام | صفحه لمسی LCD TFT |
|---|---|
| آی سی درایور | ST7775R |
| نوع LCM | 4.3 اینچ TFT+CTP+PCB-3 |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| ولتاژ کاری | 3.3 ولت |
| نام | صفحه لمسی TFT 2.4 اینچی |
|---|---|
| نوع_ نوع صفحه نمایش | TFT LCD |
| مقیاس نمایش | 4: 3 |
| وضوح | 240x320 نقطه |
| درشت | مقاومتی |
| نام | صفحه لمسی TFT LCD |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.60*64.80mm |
| روشنایی | 300nit |
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| اتصال | HDMI ، VGA |
| ترتیب نقطه | 1024*600 |
|---|---|
| رنگ | 16.7 م |
| منطقه فعال | 222.72*12528 |
| نور پس زمینه | 24-لد سفید می میرد |
| تایپ کنید | TFT |
| نوع رابط | LVDS |
|---|---|
| نوع LCD | RTP |
| اندازه | 8.0 |
| قطعنامه | 1024*768 |
| اندازه ماژول | 174.00×136.00×2.45 میلی متر |
| درشت | RTP |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| رابط | RGB |
| تعداد پین | 40 پین |
| نوع LCD | TFT/انتقال دهنده |
| ابعاد طرح بندی | 235x143x5.9mm |
|---|---|
| تعداد نقاط | 1024x600 |
| قابلیت اتصال | LVDS |
| روشنایی | 200 سی دی بر متر مربع |
| مبدا | چین |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| روشنایی | 350 سی دی / متر مربع |
|---|---|
| لمس کنید | CTP |
| رنگ | 16.7 متر |
| طرح | 86.80 میلی متر * 56.50 میلی متر * 3.90 میلی متر T |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |