| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| نام | نمایشگر LCD تقسیم شده |
|---|---|
| کنترل کننده | ST7567 |
| منطقه مشاهده LCD | 22.6 (w)* 29.0 (ح) میلی متر |
| اندازه ماژول | 25.0 (w)* 37.9 (ح)* 3.8 (t) میلی متر |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
|---|---|
| زاویه دید | ساعت 6 |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| صفحه نمایش لمسی | نه |
| دمای کار | -10 ~ 60 ℃ |
| وضوح | 128*64PIXELS |
|---|---|
| ولتاژ کار | 3.3 ولت |
| مدل آی سی درایور | S6B0724 |
| نوع پنل | ماژول LCD STN-LCD |
| مدل | صفحه نمایش LCD |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| حالت قطبی | متلاشی |
| وضوح نمایشگر | 160x128 pexels |
| نسبت کنتراست | بسته به مدل متفاوت است |
| وظیفه | 1/128duty |
| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |