| نام | ماژول LCD بخش |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
| نور پس زمینه | سفید |
| درخشندگی سطحی | 350 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 40.0L×28.0W×4.5H (حداکثر) |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| رابط | MPU سری 6800 یا سری 8080 |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد 70 درجه سانتیگراد |
| حالت نمایش | منفی |
| اندازه مشاهده | 26.355x 25.33 میلی متر |
|---|---|
| منطقه فعال | 55x23mm |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ عملیاتی | 3.0 ~ 5.0 ولت |
| حالت نمایش | مثبت |
| FPC | 16 پین |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
| رابط | رابط 4 خطی SPI |
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| برنامه | الکترونیک صنعتی ، پزشکی ، مصرفی |
|---|---|
| حالت اتصال | سد |
| نوع نمایشگر | COG (Chip-on-Glass) |
| آی سی درایور | S6B0724 |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| قابلیت اتصال | FPC |
|---|---|
| اندازه ناحیه V | 41 * 32.5 میلی متر یا سفارشی |
| منبع نور | LED سفید*6 |
| اندازه | 45.1*38.2mm*0.7mm یا سفارشی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| اندازه | سفارشی |
|---|---|
| منبع نور | رهبری سفید |
| رابط | رابط سریال/موازی |
| ابعاد کلی | 58.70×38.50×4.50 (بدون طول FPC) |
| آی سی | ST7567 |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |