| دمای کار | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
| راه اتصال | پین ، 13 شماره |
| ولتاژ کار | 3.3 ولت |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| آی سی درایور | ST7567 |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| وضوح | 128x64 پیکسل |
| شماره FPC | 30pin |
| نام | صفحه نمایش LCD 128x64 |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| FPC | 12 پین |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| نام | ماژول LCD 128x64 |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN (خاکستری)، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 |
| ولتاژ | 3.3 ولت |
| آی سی درایور | UC1701X |
| نوع نمایشگر | COG (تراشه روی شیشه) LCD |
|---|---|
| قطعنامه | 128 × 64 پیکسل |
| کنترل کننده | S6B0724 |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه، 1/9 تعصب |
| منبع تغذیه | 3.0 ولت |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح | 128 × 64 پیکسل |
| زاویه مشاهده | TN |
| حالت LCD | FSTN، مثبت |
| اندازه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| نام | صفحه نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| طرح رانندگی | ۱/۶۴ چرخه کار، ۱/۹ |
| نور پس زمینه | LED (سفید سبز) |
| درخشندگی | 250cd/m2 |
| روش درایو | 1/65DUTY 1/9 تعصب |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری | 5 ولت |
| قطعنامه | 160*128 |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
| منطقه مشاهده | 101.00 x 82.00mm |