| کالا | 3صفحه نمایش LCD TFT 6 اینچی |
|---|---|
| ابعاد طرح | 107.13 (W ) × 107.13 (H) × 9.76 (T) میلی متر |
| تعریف رابط | RGB 24 بیتی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| آی سی درایور | ST72566 |
| نمایش | صفحه نمایش LCD گرد TSD |
|---|---|
| رنگ | به طور معمول سیاه |
| اندازه | 2.48 اینچ |
| رنگ ها | 262 هزار |
| نوع نور پس زمینه | نور پس زمینه |
| اندازه | 4 اینچ |
|---|---|
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| درخشندگی سطحی | 1000 cd/m2 (قابل تنظیم) |
| منبع نور | رهبری سفید |
| اتصال | اتصال (قابل تنظیم) |
| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| نوع لمسی | با/بدون RTP/CTP |
|---|---|
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| رابط | سوکت 14pin FPC |
| تایپ کنید | IPS |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قطعنامه | 800*800 |
| اندازه AA | Φ87.6 میلی متر |
| زاویه دید | تمام ساعت |
| نوع پنل | IPS |
| منطقه مشاهده | φ101.52mm |
|---|---|
| نوع LCD | TFT LCD |
| رابط LCM | رابط MIPI 4 LANE BIT |
| ابعاد طرح ریزی ماژول | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 3.6 اینچ |
| اندازه طرح ریزی | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| وضوح LCD | 544*506 نقطه |
|---|---|
| رنگ | 16.7 میلیون |
| جهت مشاهده | تمام ساعت |
| اندازه پنل | 3.6 اینچ (مورب) |
| بعد طرح کلی | 107.13 (W ) × 107.13 (H) × 9.76 (T) میلی متر |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
|---|---|
| رابط | حصار |
| قطعنامه | 128*128 پیکسل |
| جهت مشاهده | رایگان |
| برنامه | ساعت هوشمند |