| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| نام | صفحه نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| طرح رانندگی | ۱/۶۴ چرخه کار، ۱/۹ |
| نور پس زمینه | LED (سفید سبز) |
| درخشندگی | 250cd/m2 |
| روش درایو | 1/65DUTY 1/9 تعصب |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| انواع رابط | حصار |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| روش محرک | ۱/۶۴ چرخه کار، ۱/۹ |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| زمان پاسخ | 20 میلیثانیه |
|---|---|
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایور | RA8835 |
| قابلیت اتصال | FPC |
|---|---|
| اندازه ناحیه V | 41 * 32.5 میلی متر یا سفارشی |
| منبع نور | LED سفید*6 |
| اندازه | 45.1*38.2mm*0.7mm یا سفارشی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد 70 درجه سانتیگراد |
| حالت نمایش | منفی |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |