| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| صفحه لمسی | سفارشی |
|---|---|
| قطعنامه | 160*160 |
| اندازه طرح ریزی | 82.2 (L) X 76.0 (W) X 9 (T) میلیمتر |
| روشنایی | سفارشی |
| اتصال | پین فلزی (قابل سفارشی سازی) |
| اندازه ظاهر | 50.0 (L) X 40.0 (W) X 4.1 (T) میلیمتر |
|---|---|
| طرح رانندگی | 1/96 چرخه وظیفه، 1/10 تعصب |
| وضوح نمایشگر | 160*95 |
| رابط | MPU (قابل سفارشی سازی) |
| اندازه وا | 47.0 (L) X 30.0 (W) میلیمتر |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| رابط | حصار |
| منطقه فعال | 30.57 (w)* 22.76 (ساعت) میلی متر |
| ابعاد | 35.65 (w)* 32.50 (ح)* 4.10 (t) میلی متر |
| اندازه ماژول | 211.1 (ح) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| نور پسند | LED سبز زرد |
|---|---|
| استاندارد | ISO9001: 2008 ، ROHS |
| منبع تغذیه | 5 ولت |
| دیدگاه | ساعت 6 |
| ولتاژ رانندگی | 5.0 ولت |
| منبع تغذیه | 3-5 ولت |
|---|---|
| نوع قطبش | متلاشی |
| اندازه تابلو | سفارشی |
| نوع صفحه | ماژول LCD TN-LCD |
| اندازه بصری | 35.8x36.75mm/سفارشی |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح | 128 × 64 پیکسل |
| زاویه مشاهده | TN |
| حالت LCD | FSTN، مثبت |
| اندازه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |