| نوع پلاریزر | انتقالی |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری | 5 ولت |
| قطعنامه | 160*128 |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
| منطقه مشاهده | 101.00 x 82.00mm |
| زمان پاسخ | 20 میلیثانیه |
|---|---|
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایور | RA8835 |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |