| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| FPC | 16 پین |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
| رابط | رابط 4 خطی SPI |
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| رنگ نمایش | تک رنگ (سیاه و سفید) |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت (مقدار معمولی) |
| تراشه کنترلر | ST7565R |
| نوع قطبش | متلاشی |
| رابط رابط | رابط 8080 MCU یا رابط 6800 MCU یا رابط SPI 4 خطی |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| VDD | 3.3 ولت |
|---|---|
| نمایش منطقه مشاهده | 66.0 (w)* 32.7 (ح) میلی متر |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| شماره FPC | 26pin |
| رابط | 8 بیت موازی، SPI |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| رابط | حصار |
| منطقه فعال | 30.57 (w)* 22.76 (ساعت) میلی متر |
| ابعاد | 35.65 (w)* 32.50 (ح)* 4.10 (t) میلی متر |
| اندازه ماژول | 211.1 (ح) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| روش محرک | 1/64 وظیفه ، 1/7 تعصب |
|---|---|
| زاویه مشاهده | ساعت 6 |
| اتصال | 10 نوع سوکت پین |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| اندازه طرح ریزی | 63.0 (w)* 42.5 (ح)* 5.0 (t) میلی متر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.42 اینچ |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه وا | 59 (w)* 32 (ساعت) میلی متر |
| FPC Connect | 24pin ، نوع zif |